Ekologie

Zajímavosti

Energy Union Tour podpoří v Brně a Praze iniciativu Hnutí DUHA "Velká výzva"

V adventním čase přijede do České republiky podpořit iniciativu Velká výzva celoevropská Energy Union Tour. V rámci turné vystoupí také Matt Black, jeden ze členů legendárních Coldcut. Jeho show, tvořená originální směsí taneční hudby s video projekcí, bude v Praze k vidění na vlastní oči, brněnští zájemci si ji mohou alespoň poslechnout.

Praha, 9. prosince, Světozor a Meet Factory

Projekce VJ-filmu Energy Union v podání Matta Blacka z produkce hvězd elektronické scény Coldcut proběhne v pražském kině Světozor 9. prosince od 19 hodin. Na jedinečnou show vizuální projekce naváže panelová diskuze o globálních změnách klimatu, moderních technologiích, zeleném hi-tech a osvobození od fosilních paliv. Hosté Světozoru jsou poté zdarma zváni i na následnou afterparty do Meet Factory.

Energy Union Afterparty začíná v klubu Meet Factory v rámci RBMA ClubNight od 22 hodin. Zahrají Dorian Concept a Matt Black za doprovodu rakouských 4youreye Vjs. Příchozí se tady mohou vyřádit na technické lahůdce, kdy tanečníci vyrábějí svým pohybem na tanečním parketu elektřinu.

Brno, 3. prosince, Fléda

Kdo se nedostane do Prahy, může si přijít poslechnout Coldcut do brněnské Flédy. Matt Black a jeho formace budou ke slyšení reprodukovaně v rámci koncertu "Itch my hahaha".

Vstup na brněnskou akci je zdarma a je podmíněn registrací na stránkách

http://fleda.cz/program/vse-2010-12-3-itch-my-hahaha-1057?prgl=1

.