Téma: kancelar

7.8. 2012 9:44
Ahoj, rada bych oddelila obyvaci pokoj prickou a mela tam malou domaci kancelar. Rada bych pouzila grafosklo. Mate s tim nejake zkusenosti?
HANA
Dobrý den, grafosklo je v poslední době určitě módním trendem v oblasti bydlení. Osobní zkušenost s ním nemáme a v oblasti revitalizace bytových domů zatím tato novinka příliš využívána není, a to zejména z důvodu vysoké ceny. Při realizaci příčky z grafoskla či jiného tvrzeného skla dbejte na dostatečnou tloušťku a kvalitní materiál. Pokud budete "vytvářet zcela oddělenou místnost", myslete na to, že sklo nemá příliš dobré akusticky izolační vlastnosti, je tedy dobré sklo vybavit speciální izolační folií. Velmi důležité je také ukotvení příčky ze skla - způsob záleží na výšce příčky - zpravidla se ukotvuje do kovových profilů ve stropě a v podlaze. Pokudby celistvá plocha skla byla příliš velká, rozdělují se různými vloženými prvky. Budeme rádi, když se s námi o zkušenosti s touto metodou zkrášlování bytu podělíte.
ahoj, objevila jsem to v nějakém časopise a hrozně se mi to líbilo. zjišťovali jsme s manželem, jestli se to u nás vůbec dělá a co z toho jde. nechali jsme si tím obložit za kuchyňskou linko a k tomu se stejným motivem i dveře. ten obklad je supr na údržbu, protože to nemá spáry. vypadá to efektně. je to nádherný prvek.

Přidat odpověď

Vaše jméno:
Kontrolní kód
Prosím opište tento kód
Zpět na fórum