11. ročník veletrhu Střechy Praha startuje již za pár dní!

Největší český odborný veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech začíná na Výstavišti v Praze-Holešovicích již 29. ledna. Spolu s ním tradičně proběhne i 5. ročník doprovodné výstavy Úspory energií a obnovitelné zdroje. Prostor na ní dostanou firmy zabývající se zařízeními a systémy pro úsporu energií.

Kromě stánků firem se návštěvníci na výstavě mohou těšit také na bohatý doprovodný program. Ten bude na 11. ročníku skutečně pestrý - laické návštěvníky jistě zaujme hlavně bezplatné poradenství na téma střechy a také z oblasti úspor energií. Uprostřed střední haly se bude tyčit model Eiffelofy věže vysoký 8,5 metrů. Velkou zajímavostí je Tegularium Richarda Mlýnka - sbírka střešních krytin, které se používaly během celé historie lidstva. Probíhat budou také soutěže o ceny - tou hlavní je každý den jedna střecha na rodinný dům zdarma.

 

 

Doprovodný program se ale zaměří i na odborníky, studenty odborných škol, bytová družstva či představitele veřejné správy a krajské samosprávy. Ve dvou přednáškových sálech budou po všechny tři dny probíhat přednášky a semináře, které se tematicky zaměří na střešní krytiny a dřevěné stavební konstrukce.

Těšíme se na setkání s Vámi na 11. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA, který se uskuteční 29. - 31.1. 2009 na výstavišti v Praze - Holešovicích. Otevřeno bude ve čtvrtek 29.1. a v pátek 30.1. od 9 do 18 h, v sobotu 31.1. od 9 do 17 h.

Více informací najdete na www.strechy-praha.cz.

 

Celý článek naleznete Zde

Zdroj: http://www.tzb-info.cz/