Jistota s ČSOB termínovaným vkladem s garantovanou sazbou 3,1 %

ČSOB připravila zajímavou a časově omezenou akční nabídku pro všechny, kdo preferují bezpečí a jistotu při uložení svých peněz společně se zajímavým zhodnocením. Od 8. ledna ČSOB nabízí roční termínovaný vklad, který klientům zajistí úrokové zhodnocení 3,1 % p.a. po dobu 12 měsíců pro všechny vklady. V době klesajících úrokových sazeb tak klienti mají možnost zajistit si zajímavý výnos pro rok 2009.

„V dnešní době zaznamenáváme zvýšený zájem klientů o takové produkty, které garantují jistý výnos. Narozdíl od spořících účtů, u kterých se může úroková sazba kdykoliv změnit, nabízíme klientům roční termínovaný vklad s garantovanou úrokovou sazbou po dobu trvání vkladu,“ vysvětluje hlavní výhody ČSOB Termínovaného vkladu Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB.
Zajistěte si i vy výhodnou úrokovou sazbu pro příštích 12 měsíců! Výhod a důvodů, proč je výhodné si pořídit ČSOB terminovaný vklad s garantovanou sazbou 3,1 % je hned několik:

  • Stejná úroková sazba pro všechny vklady, tzn. že každá vložená koruna vám vydělá 3,1 % ročně
  • Vklad i jeho výnosy jsou ze zákona pojištěny
  • Úroková sazba je neměnná po dobu 12 měsíců oproti spořícím účtům, kde nyní sazby budou spíše klesat
  • Zdarma vedení vkladu včetně zasílání výpisů

  • „Terminovaný vklad nabízí způsob, jak uložit peníze bezpečně, nebát se o jejich ztrátu a navíc mít jistý výnos. Pořízením ČSOB Terminovaného vkladu s garantovanou sazbou 3,1 % si zajistíte kombinaci jistoty a bezpečí,“ vysvětluje Irena Zatloukalová, specialista externí komunikace ČSOB.