Koberec zútulní každý dětský pokoj

Koberec v dětském pokoji spolehlivě plní hned několik funkcí. Vhodně zvolený design a barva koberce dokáže oživit a rozzářit každý, třeba i tmavý nebo nepříliš vzhledný prostor.

Navíc poskytuje bezpečné a příjemně měkké útočiště při lezení, prvních krůčcích a nekonečných dětských hrách na podlaze. Věčně bosé dětské nožky na něm neuklouznou ani neprochladnou.

Měkké útočiště

Samozřejmě není potřeba, aby koberec pokrýval celou podlahu pokojíčku, záleží na konkrétních podmínkách a představách... Skvěle postačí běhouny nebo jen malé předložky k psacímu stolu či postýlce.

Velký výběr má Caroli

Velký výběr dětských koberců nabízí nové interiérové studio Caroli, které se svými 1000 m2 řadí mezi největší showroomy s koberci v ČR. Nabízí barevné dětské koberečky renomované značky Wissenbach nebo české firmy Bakero.

Poraďte se s dítětem!

Určitě není na škodu poradit se při výběru toho nejlepšího koberce do dětského pokoje s jeho malým obyvatelem či obyvatelkou - zda by radši noční oblohu s usmívajícím se měsícem, podmořský svět, rozkvetlou louku, partu hravých zvířátek, žirafu, hrocha, lachtana nebo ovečku? Všechny jsou vyrobeny z velmi praktického akrylu, což zaručuje snadnou údržbu, vysokou odolnost a také příjemný materiál, který nezpůsobuje alergie, k nimž jsou především malé děti náchylné.

Vybírat i objednávat je možné v internetovém katalogu na stránkách www.carolicarpets.cz nebo přímo v prodejně v Hanák-Fóru v obchodní zóně v Čestlicích, kde je v nabídce neuvěřitelných téměř 6 000 kusů koberců - moderních, klasických a samozřejmě dětských...

Zdroj: 2media