Letošní ostravská výstava Dům a byt 2008 nabízí mnoho lákadel!

Renovujete svou kuchyň? Chcete ji mít krásnou a praktickou zároveň a nevíte, jak na to? Chcete poradit, jak pěkně, levně a spokojeně bydlet? Navštivte letošní již 6. ročník výstavy Dům a byt 2008, která se koná od 16. do 19. října na Černé louce v Ostravě.

Jedním z více než 120 vystavovatelů je i ostravský obchodní dům IKEA, který zde bude prezentovat nejen své novinky v oblasti kuchyní, ale i zajímavé nápady ze světa kuchyní. Odborníci z IKEA pomohou zájemcům dokonce i se sestavením vlastní kuchyně šité na míru, a to pomocí speciálního plánovacího programu. A nebude zde chybět ani vzorová kuchyň IKEA, kde kuchaři budou průběžně připravovat nejoblíbenější švédské speciality, jako jsou losos nebo masové kuličky.

Letošní výstava stavebnictví, nábytku a realit Dům a byt 2008 však nabízí mnoho dalších lákadel. Například jen v pavilonu A2, v němž se nachází prezentace IKEA, mohou všichni návštěvníci průběžně sledovat také jednotlivé díly úspěšného televizního pořadu „Bydlení je hra“ a uvidí rovněž, jak se tento pořad natáčí. Dále zde naleznou oblíbenou Galerii nápadů, která nabídne zajímavosti z oblasti interiéru, nábytku a bydlení a také dílničku s názvem Šikovné ruce, místo plné zajímavých a jednoduchých nápadů, jak si nápaditě dotvořit interiér. Snad každý uvítá i připravené poradny bytového dekoratéra, architekta nebo poradnu o bydlení v barvách. A pro zpestření je pro návštěvníky tohoto pavilonu připravena také AVON party. A to je jen malá část ze všech novinek, které letošní výstava Dům a byt pro své návštěvníky připravila.

Chcete – li vidět a slyšet více, neváhejte a navštivte ve dnech 16. – 19. října výstaviště Černá louka v Ostravě.

Autor TZ: Lenka Hatlapatková