Moderní topení v neobvyklém designu

Doba nevzhledných radiátorů je pryč a topení se stává okrasou interiéru. Topné těleso se mění v sochu, která je stejně tak funkční jako estetická. Otopná stěna nebo žebříčkové topení na sušení ručníků? I to je součást nové generace topení, kterou vám představujeme.

 

Zástěna, dekorace, socha? Ne, je to topení s dekorací v podobě květiny. foto: Scirocco

 

Staré topení dovede zkazit dojem z jinak krásně zařízeného interiéru. Jde ale o nezbytnou část vybavení bytu a tak není od věci dát si záležet právě na ní.

Předělávat na starém bytě se muselo ledacos. .: Staré topení oko nepotěší. foto: ATOS foto

Výrobci přicházejí s novinkami, s modely topení za které se nemusíte stydět, ale které se mohou stát chloubou vašeho bytu.

Nejprodávanější otopné těleso, určené pro montáž do otopných soustav ústředního vytápění budov, v nichž je teplonosnou látkou voda nebo vodní roztoky o nejvyšší přípustné provozní teplotě nižší než 110 °C (RADIK VK, Korado). .: Nejprodávanější otopné těleso, určené pro montáž do otopných soustav ústředního vytápění budov. foto: Právo/archiv firem Korado a Finex Term Cz

A jak vypadají topná tělesa nového tisíciletí? Spletli by jste si je s uměleckým dílem..

Takové topení je chloubou interiéru. .: Takové topení je chloubou interiéru. foto: aqua trade

Novodobá topení mohou být díky svému designu i velmi praktická a v době kdy se netopí sloužit třeba jako věšák.

Slouží i jako věšák... .: Vypadá skvěle a skvěle také slouží. Designové topné těleso je vyhřívané vodou, v provedení chrom. foto:Scirocco

Výroba takovýchto topných těles není zatím rozšířena a cena je vyšší, v budoucnu se však dá očekávat že novodobá topná tělesa budou vypadat právě takto a najdou si místo v našich domácnostech. Již dnes jsou ale oblíbené tzv. otopné stěny.

Otopné stěny jsou k dostání v pěti základních modelech v barvě RAL 9010, na objednávku v dalších 12 odstínech (Koratherm Vertical, 11 544 Kč bez DPH, Korado). .: Otopné stěny jsou k dostání v pěti základních modelech. foto: Právo/archiv firem Korado a Finex Term Cz

Spodní připojení otopných stěn umožňuje nenásilné včlenění tělesa do interiéru. Otopné stěny mohou být dokonce doplněny i zrcadlem. Jsou tak vysoce estetickým a vkusným doplňkem hal a předsíní.

Novinka z loňského roku. Otopné stěny jsou výkonným i elegantním otopným prvkem interiéru. Jsou určeny všem, kteří se chtějí odlišit (Koratherm Horizont, 7224 Kč bez DPH, Korado). .: Otopná stěna je vynikající variantou do moderního interiéru. foto: Právo/archiv firem Korado a Finex Term Cz

Nejoblíbenějším materiálem ze kterého je moderní topení vyráběno je lesklý chrom. Žebříčkové radiátory se staly velmi oblíbenými, umožňují totiž efektivní sušení ručníků.

Chromované provedení je velmi luxusní. .: Chromované provedení radiátoru je velmi luxusní. foto: Sapho koupelny

Nabídka variant topení je bohatá a naše domovy tak mohou díky nim získat nový rozměr. Pokud je poslední vadou na kráse vašeho interiéru právě radiátor, tak se nechte inspirovat.

 

Zdroj:http://www.novinky.cz/