Na alternativní energii nyní ušetříte dvakrát

RSTS v rámci své kampaně spuštěné 1. září tohoto roku navázala spolupráci s firmami, které dováží, vyrábí a instalují zařízení na výrobu alternativní energie, a nabídla svým klientům možnost využít výhodných slev na jejich pořízení. Klienti tak mají možnost velmi výhodně investovat do opatření na snížení výdajů své domácnosti za energie.

Slevy při nákupu, další při úsporném provozu

Partnery, u kterých mají klienti RSTS v rámci kampaně možnost získat slevy ve výši 5 000 – 50 000 Kč, jsou Stiebel Eltron, jehož produkty patří ke špičce v oblasti vytápění a ohřevu vody, Soveko Plast, poskytovatel technologií, které obnovují a udržují přirozený koloběh vody v přírodě, a služeb v oblasti projektování, výroby, montáže a servisu čistíren odpadních vod, septiků, zemních filtrů či atypických plastových nádrží, DOMOV EnergoInvest, nabízející komplexní portfolio služeb v oblasti realizace projektů z oblasti alternativních zdrojů, MasterTherm CZ, přední výrobce a exportér nejmodernějších tepelných čerpadel a ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o. poskytující komplexní řešení vytápění, chlazení a větrání.
Mezi alternativní zdroje energie, do kterých lze investovat, patří například solární kolektory pro přímý nebo nepřímý ohřev kapaliny či vzduchu, které vám mohou pomoci uspořit až 60 % energie, či fotovoltaické panely na přeměnu světla na elektrickou energii s až patnáctiprocentním ročním ziskem.
Kampaň probíhá ve spolupráci se serverem Nazeleno.cz, kde naleznete mimo jiné podrobné informace o kampani na podporu alternativních řešení v otázkách úspor energií a její výroby.

 

Zdroj: http://www.trendybydleni.cz/