Nejkrásnější koupelna roku

Další ročník soutěže Koupelna roku 2010 společnosti SIKO KOUPELNY má své tři vítěze. Sedmý ročník probíhal za stejných pravidel jako ty předešlé. Účastníci mohli své koupelny přihlásit do některé ze tří kategorií: Koupelna roku 2010, Malá koupelna do 4 m2 a Rozmanité Via Veneto.

Celkem se v soutěži sešlo 358 přihlášek a výběr z takového množství nebyl pro odbornou porotu, složenou ze zástupců společnosti SIKO KOUPELNY a redaktorů časopisu Moderní byt, vůbec snadný.

Do soutěže se mohl přihlásit každý, kdo realizoval či rekonstruoval koupelnu a v období od 1.11.2009 do 31.10.2010 nakoupil minimálně obklady a dlažbu v prodejnách SIKO KOUPELNY. Podobu koupelny před, v průběhu a po rekonstrukci bylo potřeba nafotit a fotografie odeslat spolu s přihláškou a kopií prodejního dokladu písemně či elektronicky do konce prosince 2010.

Účastníci mohli koupelnu přihlásit i do více kategorií, pokud splňovala předepsané parametry. Motivací pro soutěžící bylo proplacení finanční částky investované do prokázaného nákupu výrobků pro novou koupelnu v obchodech SIKO KOUPELNY. Maximální výše částky byla omezena na 110.000 Kč pro každou soutěžní kategorii.

Vyhrál ten, kdo nejlépe splnil hodnotící kritéria. Porota, v čele s Petrem Tschakertem z časopisu Moderní byt, kladla největší důraz na celkovou dispozici koupelny, skladbu obkladů a dlažeb, ale i na celkový estetický dojem případně na to, jak se soutěžící uměli vypořádat s malým prostorem koupelny.

Výhercem hlavní kategorie Koupelna roku 2010: Josef Stejskal, Skalice nad Svitavou.


(...)

Celý článek naleznete zde...

Zdroj: www.denik.cz