Nové pojetí pro malé koupelny

Malé koupelny z našich domovů jen tak nezmizí. Přitom není nutné se zříkat ani pohodlí, nebo elegantních tvarů. Výběr vhodných předmětů a jejich často nelehká kombinace v malém prostoru už nemusí být problém. Neobvyklé řešení vám přestaví koncept, kde získáte "vše v jednom". Přítomen bude design, vyspělá elektronika a promyšlená řešení, která dokázala vyzrát nad malým prostorem.

Vyzrajte nad prostorem

I když je výběr van do malých koupelen je dnes poměrně široký, co s umyvadlem, skříňkami, osvětlením a dalšími nezbytnými věcmi? Můžete jít na to jinak a mít všechno v jednom. RAVAK totiž vymyslel prostorově nejúspornější řešení pohodlného koupání a sprchování v malé koupelně. Unikátním řešením úspory místa je umístění umyvadla nad vanu při zachování veškerého pohodlí jeho používání. A co více – koncept Be Happy obsahuje veškeré potřebné vybavení – vanu se zástěnou či sprchový kout, umyvadlo, vodovodní baterie, zrcadlo, bezpečnou koupelnovou elektroniku …

Kompaktní celek pro každý centimetr

Tak tedy můžete zvolit vanu Be Happy speciálně navrženou pro malé koupelny. Vyrábí se v levé i pravé variantě a v rozměrech 150/160/170 x 75cm. Přední panel je elegantní a usnadňuje její instalaci. Umyvadlo je součástí konceptu a už se nebudete muset trápit „kam s ním.“ Navíc jeho design je v souladu s vanou. Je jedno zda se raději koupete nebo sprchujete, vanová zástěna zabrání rozstřiku vody po celé koupelně. Jednotlivé prvky Be Happy jsou propojené do kompaktního celku a efektivně využívají každý centimetr prostoru koupelny. Proto je součástí setu taky zrcadlová skříňka se světlem, toaletními doplňky a rádiem.

Ještě méně místa?

Pokud se vám vana skutečně do koupelny nevejde, zvolte variantu se sprchovým koutem, které mají buď klasické rozměry 90x90 cm nebo prostornější 120x90 cm.
Příjemným bonusem této koupelně „v jednom“ je bezpečná elektronika, která splňuje všechny potřebné evropské bezpečnostní normy. Její součástí je nejen světlo -12V, rádio, reproduktor, ale také i záznamník vzkazů.

Co s týče instalace, je jednodušší než by se na první pohled mohlo zdát. Celý komplet je dodáván na samonosném ocelovém rámu. Stačí jen pomocí flexibilních hadic napojit komplet na vodu a elektřinu a celý rám i s umyvadlem a vším příslušenstvím přišroubovat ke zdi.

Zdroj: www.trendybydleni.cz