PANEL PLUS s přílohou ZELENÁ ÚSPORÁM právě vychází

Právě v těchto dnech vychází druhé letošní vydání časopisu PANEL PLUS navíc s přílohou ZELENÁ ÚSPORÁM, která je určena především pro bytová družstva a SVJ. Dozvíte se v něm jaké jsou aktuální novinky a trendy v oblasti bydlení nebo jak lze proměnit standardní panelákový byt v luxusní prostor k žití. Zaměřili jsme se také na vybavení koupelny nebo jak správně vybrat interiérové dveře. Nechybí ani stálé rubriky Galerie a Letem světem. Opět přinášíme mnoho rad a inspirací, jak vylepšit panelákové bydlení. Nahlédněte do témat, která by vás mohla zajímat...

Byl to takový starý panelákový byt plný umakartů s podlahami z PVC a  plechovou kuchyňskou sestavou. Jediným účinným lékem na nevábnou postsocialistickou realitu byla pořádná rekonstrukce. Naše tříčlenná rodina měla sice útulný, ale malý byt. S jedním potomkem se v něm pořád dalo celkem pohodlně bydlet, ale na prahu dospělosti potřebovala i ratolest svoje místo pro studium, a vlastní soukromí. Prodali proto menší byt, něco si doplatili, a pro rodiče s osmnáctiletým „dítětem“ se otevřela perspektiva nového života v třípokojovém bytě s balkonem o rozloze      87 metrů čtverečních. A jak to všechno dopadlo se dočtete v reportáži Dobře vybarvený byt.

Výjimečná koupelna je ta, v níž se všechny prvky harmonicky spojují a přitom nabízejí pohodlné užívání. Při zařizování koupelny dbáme na to, aby byl nábytek přesně tam, kde být má, a vznikne-li potřeba, aby mohl svou funkci také změnit. Modulární nábytkový systém Domino značky Kolo umožňuje libovolné sestavování prvků a vytvoření vlastní prostorové kompozice. Další podrobnosti jsou obsaženy v článku Domino ve vaší koupelně.

V pokračování našeho seriálu Proměny bytu řeší bytová návrhářka Kateřina Mlejnková zajímavé úpravy typického panelového bytu na pražském sídlišti Jižní Město. Jistě i vás zaujmou kontrasty barev, využití zrcadel a potřebné řešení úložných prostor.

Vybíráte dveře? Dejte si záležet. Aby vám dveře dobře sloužily, měli byste vybrat ty, které svými vlastnostmi přesně odpovídají potřebám vaší domácnosti. Tedy nejen vzhledově sladěné s interiérem, ale také praktické. Poradíme vám, jaké dveře jsou ideální do bytu a podle čeho byste měli vybírat.

Váš byt bude s květinami krásně vonět i bez použití osvěžovačů vzduchu plných chemických látek. Kvě tiny jsou stylotvorným prvkem a stejně jako jiné dekorativní předměty pomohou dotvořit atmosféru vašeho bytu, tak abyste se v něm cítili příjemně. A v neposlední řadě – při tvorbě květinové výzdoby můžete rozvíjet svou kreativitu a umělecké cítění a uplatnit svůj vkus a fantazii. Nechte se okouzlit zajímavými květinovými aranžmá, které tvoří obrazový doprovod článku Život plný květin.

(...)

Celý článek naleznete zde...

Zdroj: www.panelplus.cz