Pragobuilding a Trendy Bydlení

Zajímáte se o bydlení v panelových domech? Podle informací realitních kanceláří je právě tento typ bydlení v poslední době značně žádaný. Na téma bydlení v panelových domech se letos uskutečnil již druhý ročník výstavy Panelový dům a byt, který na konci minulého týdne proběhl v rámci komplexu výstav Pragobuilding na pražském Výstavišti.

V rámci doprovodných akcí redakce internetového časopisu www.trendybydleni.cz vyhlásila čtenářskou hlasovací soutěž Panel Top Ten. Do třech kategorií Interiér, Exteriér a Služby a realizace byly nominovány výrobky, řešení, služby a realizace, využitelné nebo přímo určené pro panelové domy. Hlasování se zúčastnilo 4 368 návštěvníků portálu www.trendybydleni.cz.
Na prvním místě v sekci Interiér se s dvoutřetinovým náskokem umístil Systém obkladu kovových zárubní společnosti Sapeli, v sekci Exteriér zvítězila Okna Sulko HR+ společnosti Sulko a v sekci Služby a realizace sena prvním místě umístil Návrh řešení kuchyně do panelákového bytu společnosti KOUBA INTERIER.

Zdroj: Tisková zpráva Trendy Bydlen í