Raiffeisen s podporou financování alternativních zdrojů energie

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) jako první ze všech stavebních spořitelen bude podporovat financování alternativních zdrojů energie. Spořitelna navázala spolupráci s firmami, které dováží a instalují zařízení na výrobu alternativní energie, a nabídla svým klientům možnost využít výhodných slev na jejich pořízení.

Stavební spořitelna nabízí alternativu

Téma alternativních zdrojů energie a „zelená“ řešení v současné době intenzivně plní stránky médií. Vzrůstající ceny energie společně s větším podílem odpovědnosti k přírodě nutí řadu lidí k zamyšlení nad novými možnostmi. Nabídka alternativních zdrojů tak neustále roste. „Investice do zařízení, které mohou finálně uspořit velkou část celkových energetických výdajů domácnosti, je podle nás jednou z nejlepších investicí do budoucnosti. V této oblasti proto cítíme silný potenciál pro každého pragmaticky uvažujícího zákazníka. A jelikož se Raiffeisen stavební spořitelna i díky nedávnému sloučení s HYPO stavební spořitelnou chce ještě více přiblížit svým zákazníkům, podílíme se jako první stavební spořitelna na možnosti pořizování alternativních zdrojů energie,“ zdůraznil Jan Jeníček, generální ředitel RSTS.

Výhodný provoz i podmínky pro pořízení zařízení

Hlavním cílem nadcházející kampaně je najít přístup ke každému klientovi, umět poradit a vždy mu podat pomocnou ruku při řešení jeho individuální otázky bydlení. Pro tento účel byla vyškolena část obchodní sítě, která bude schopna klientům v těchto otázkách poradit. Maximální klientský přístup při podpoře financování alternativních zdrojů energie jsou tak tím, co opět výrazně odlišuje Raiffeisen stavební spořitelnu od jiných subjektů na trhu stavebního spoření. „Důvodem proč spouštíme tuto kampaň, je nejen maximálně informovat naše stávající i potenciální klienty o možnostech alternativních zdrojů energie, ale poskytnout jim také výhodné podmínky k jejich pořízení,“ popisuje Tobias Heller, člen představenstva RSTS.
Kampaň, která startuje prvním zářijovým dnem, nabídne klientům možnost využít slev u pěti partnerů, kteří jsou v oblasti „zelených“ řešení odborníky. „Kterýkoliv náš klient tak má možnost pořídit si v rámci úvěru například solární panely na střechu svého domu za mnohem výhodnějších podmínek než dosud. Tím bude i v blízké budoucnosti imunní nejen vůči neustále stoupajícím cenám energií, ale při nákupu získá slevu, která se pohybuje v rozmezí od 5 až do 50 tisíc Kč,“ dodává Heller.

Zdroj: http://www.trendybydleni.cz/