Regulus - úsporné řešení pro vaše topení

Ceny energií rok od roku stoupají a dá se předpokládat, že jejich růst bude pokračovat i do budoucna. Investice do úsporného systému vytápění a ohřevu teplé vody Vám přinese významné úspory dnes a ještě větší úspory v budoucnu.

Proč uvažovat o úsporném vytápění?

Ceny energií rok od roku stoupají a dá se předpokládat, že jejich růst bude pokračovat i do budoucna. Investice do úsporného systému vytápění a ohřevu teplé vody Vám přinese významné úspory dnes a ještě větší úspory v budoucnu.

Proč právě tepelné čerpadlo?

Pokud zvolíte jakýkoli klasický tepelný zdroj, bude vždy spotřebovávat palivo a to s lepší nebo horší účinností přemění na teplo. Vždy ale budete platit účty za plnou spotřebu energie pro Váš dům.

Pokud zvolíte tepelné čerpadlo, to dokáže získat větší část energie z okolní přírody (obvykle 2/3 z energie dodané pro dům) a pro svůj provoz spotřebuje jen menší část energie (obvykle 1/3 z energie dodané pro dům). Větší část energie tedy budete mít vždy zdarma, ať už ceny energií budou jakékoli.

Je teď vhodná doba na pořízení tepelného čerpadla?

Vývoj techniky tepelných čerpadel pokročil v posledních letech hodně dopředu. Tepelná čerpadla seriozních evropských výrobců jsou ekonomická, mají dlouhou životnost a využívají inteligentní řídicí systémy. Díky velkým vyráběným sériím jejich cena výrazně poklesla. Navíc na jejich pořízení můžete získat dotaci. Rozlučte se s vysokými účty za energii, vhodný čas je právě teď!

Proč tepelné čerpadlo CTC od Regulus?

Regulus Vám nabízí vynikající tepelná čerpadla CTC, která jsou vyráběna renomovanou švédskou firmou s 80letou tradicí. Při vývoji nových modelů CTC uplatňuje nejnovější technologie pro dosažení špičkových parametrů, ale díky velkosériové výrobě je cena jejich tepelných čerpadel velmi příznivá. Na švédském trhu vzduchových tepelných čerpadlech je CTC jedničkou s 43% podílem.

Regulus pracuje v oblasti topení 16 let a posledních 9 let se věnuje obnovitelným zdrojům energie. Náš tým techniků Vám navrhne optimální úsporné řešení pro Vaše topení. Není naším cílem bez rozmyslu prodat tepelné čerpadlo, naším cílem je propočítat a navrhnout Vám technické řešení, které bude vhodné pro Váš dům a Vaše potřeby a přinese Vám co největší úspory při zachování komfortu Vašeho vytápění.

 

Celý článek Zde

Zdroj: www.tzb-info.cz