Spoléhat na více zdrojů vytápění se vyplatí

Jenom díky zásobám plynu jsme překonali nedávnou krizi prakticky bez problémů. Oč hůře na tom byli například Bulhaři, kteří kvůli přerušení dodávek tepla z ústředního topení museli v minulém týdnu sáhnout k alternativním metodám vytápění - vytáhli sekery, lopaty na dřevo a uhlí nebo vyrazili do obchodů koupit elektrické ohřívače. A jak jste připraveni vy? Nakolik by se měl vůbec člověk ve svém vlastním obydlí uchylovat do závislosti? Mít více zdrojů svého vlastního vytápění vůbec není od věci.

Nenechte se zaskočit

Jak se ukázalo, je to dokonce životně důležité, když se člověk může rozhodnout, zda zvolí elektrické či plynové vytápění nebo ekologické a příjemné teplo živené dřevem či jakoukoliv další možnou variantu. A navíc - je to hlavně bezpečné, pohodlné a navíc ekonomické. Zvolíte si jednoduše pro vás tu nejlevnější a nejefektivnější variantu v dané situaci bez toho, abyste museli přestavovat polovinu bytu nebo domu. S narůstající nejistotou v oblasti energetické politiky i finanční krize získává tato úvaha na aktuálnosti.
Mít zásobování teplem v domě ve vlastních rukou by mělo být pro všechny investory a dodavatele staveb nezbytnou zásadou. Včasná montáž vhodného komínového systému umožňuje nezávislost, po níž nyní mnozí touží. Jako evropská jednička na trhu nabízí firma Schiedel ten správný komínový systém pro každé palivo – spolehlivě s 30letou zárukou.
„Teplo a bezpečí jsou základem našeho dobrého pocitu. Prostřednictvím našich komínových systémů dodáváme více než jen stavební materiál. Dáváme našim zákazníkům jistotu, že si mohou své bytové klima utvářet nezávisle a sami,“ říká Vojtěch Policar, ředitel firmy Schiedel, a.s.. Vyhřátá pec představuje odjakživa srdce domova. Zvláště v dobách hospodářských otřesů a politické nejistoty se opět masivně prosazuje trend individuálního a nezávislého vytápění. Zkuste se i vy vymanit z „Ruské závislosti“ s komínovými systémy od společnosti Schiedel. S alternativními palivy zůstane u vás doma navždy bezpečně teplo.

 

Zdroj: http://www.trendybydleni.cz/