Střechy Praha – Lindab prémie pro partnery i zákazníky v roce 2010

Jako již tradičně, se společnost Lindab s.r.o. zúčastní  mezinárodního veletrhu Střechy Praha, pořádaném v letošním roce v termínu 28. - 30.1. na pražském Výstavišti.


K vidění na stánku Lindab, č. 121 v levém křídle Průmyslového paláce bude kompletní sortiment střešních krytiny Lindab a Lindab Rova, které představují plechové profilované střešní krytiny s povrchovou úpravou v širokém barevném sortimentu, dále falcovanou krytinu Lindab Seamline, ukázky bezpečnostních prvků střech. Na výstavě mohou návštěvníci shlédnout také ukázkovou montáž střešních krytin Lindab a s odborníky prodiskutovat možná technická řešení detailů při realizaci střech. Pro návštěvníky z řad profesionálů bude představen nový ročník věrnostního programu, který nese podtitul „Více možností, výhod, odměn… „

V rámci letošního ročníku výstavy Střechy Praha se koná Soutěž „MetalStar 2009 – Memorial Jiřího Krmáška o nejlepší kovovou střechu a její detail. Společnost Lindab v soutěži reprezentuje realizace krytiny Seamline. Soutěž vyhlašuje časopis Střechy, Fasády, Izolace ve spolupráci s pořadatelem výstavy společností Střechy Praha, s. r.o. a za podpory Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Cílem soutěže je poukázat na krásu řemesla, vyzdvihnout kvalitní díla a jejich realizátory a motivovat osobní zájem klempířů o technický růst a zvládání náročnějších technologií.

Původní název MetalStar se změnil na MetalStar – Memorial Jiřího Krmáška jako vzpomínka na jeho dlouholetou a přínosnou práci pro odborný časopis Střechy, Fasády, Izolace.

Lindab s. r. o.,

Na Hůrce 1081/6, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

tel.: +420 233 107 200

e-mail: info@lindab.cz, www.lindab.cz

Zdroj: TZ Lindab. s. r. o.