Veletrh Tendence 2009 již v září

Letošní září bude opět ve znamení setkání obchodníků, architektů, designérů a veřejnosti, kteří mají jedno společné, a to zájem o zařízení interiérů. Toto setkání se uskuteční ve dnech 10. – 13. 9. 2009 v areálu PVA Letňany, kde proběhne již 14. ročník největšího veletrhu interiéru a designu v ČR Tendence.

Prezentace i doprovodné výstavy

Pestrá bude letošní účast firem v sekci nábytku. Mezi novými vystavovateli se objeví např. společnosti Astin, výrobce kvalitních vestavěných skříní, Belterra, Aglas – dovozce designového nábytku z Anglie, Hohno – výhradní dovozce originálních ložnic, společnosti Ason interier, Nadop, Viola, a mnoho dalších. Pozornost si zaslouží také rozsáhlý doprovodný program Tendence 2009 – kromě klasických soutěží Okno v interiéru, Prostřený stůl, In light a top design by měl proběhnout pokus o pokoření rekordu, ten spočívá ve výrobě co největšího kusu nábytku. Další novinkou je projekt „Exotická ložnice“, chybět samozřejmě nebude program pro odbornou veřejnost.

Již tradičně se budou prezentovat přední firmy s bytovými doplňky, široké spektrum do kuchyně i do celého domu nabízí například firma Mobax – vítejte doma! Firma Amber Land s luxusní značkou Leonardo připravila novou kolekci výrobků ze skla a keramiky.


Celý článek naleznete ZDE

Zdroj: http://www.trendybydleni.cz/