VýROBA PROFILů LINDAB RDBX PRO SáDROKARTONOVé PříčKY ZAHáJENA.

Lindab RdBX
Položit. Zaklapnout. Hotovo.
Tři slova, která reprezentují novinku v sortimentu Lindab.

Lindab RdBX zjednodušuje a zrychluje sestavení vodících a svislých profilů. Stojky se montují velmi snadno a práce přitom vyžaduje jen velmi malou přípravu. Jednoduše profil položíte,zaklapnete - a práce je hotová. Stojky jsou dodávány s klapkou v horní a dolní části profilu. Před umístěním stojky do vodícího profilu, připravíte stojku k montáži tak, že mírně zatlačíte na klapku, aby jste ji vychýlili ze svislé polohy. Poté umístíte stojku do horního a dolního vodícího U profilu a zafixujete ji přitlačením na klapku. Začněte nahoře a totéž zopakujte u spodní klapky. Stojka je nyní zafixována ve svépoloze. Pokud je ale třeba, můžete ji později bez problémů posunout. Profily Lindab RdBX přináší tyto výhody: jsou lehké, pevné, zvukotěsné a jsou vyrobeny ze žárově pozinkované oceli. Ocel je skvělý materiál pro stavebnictví. Zachovává si svou pevnost a tvar, ať je vystavena jakýmkoliv podmínkám v průběhu celého stavebního procesu.

Využijte mimořádné nabídky
a vyzkoušejte si profily RdBX za zaváděcí ceny. Nyní nabízíme smluvním partnerům a prodejcům Lindab profily RdBX s výraznou slevou z ceníkové ceny.

Buďte mezi prvními a nabídněte realizačním firmám revoluční profily Lindab RdBX. Zde si stáhněte ceník a zde katalog.
V případě zájmu o materiály v tištěné podobě, vzorky profilů a další propagační materiály kontaktujte svého oblastního zástupce Lindab nebo produktového manažera marek.dite@lindab.com.


Zdroj: http://www.lindab.cz/