Zásuvka, která se umí přizpůsobit

I vám se občas stane, že nemůžete najít jedinou volnou zásuvku, a tak neustále kombinujete, zapojujete a vypojujete kabely, nakupujete prodlužovačky a rozdvojky? Tomu může být již konec. Problém s nedostatkem zásuvek jednoduše vyřeší revoluční systém elektrických rozvodů Eubiq. Základ tvoří napájecí lišty připojené k elektrické síti. Každá lišta umožňuje přidávat libovolný počet zásuvek s tím, že na jeden metr délky lze umístit až dvanáct zásuvkových adaptérů. Ty se dají podle potřeby kdykoliv odebírat či přemisťovat na jiné místo. Pokud vložíte adaptér do drážky v liště a otočíte s ním o 90 stupňů, aktivujete zásuvku, která je tak připravena k připojení vašich elektronických přístrojů.

Energie snadno a bezpečně

Lišty jsou k dostání v několika standardních rozměrech, nebo si je můžete nechat vyrobit na míru dle vašich konkrétních potřeb. Díky kvalitním a odolným materiálům – eloxovanému hliníku a polykarbonátu a jejich elegantnímu designu se hodí do všech typů moderních kanceláří, interiérů či kuchyní. Podle typu užití si můžete vybrat lišty buď s povrchovou montáží, nebo zapuštěné do stěny i pracovního stolu. Mnozí z vás jistě ocení, že systém Eubiq lze vybavit datovými moduly s připojením na internet, telefon či videoprojektor.

Systém Eubiq dbá v první řadě na bezpečnost, a proto si nechal patentovat bezpečnostní GSS (Grounded Sentry Shutter) systém, který uzemňuje všechny spotřebiče a vodivé objekty, s nimiž by mohli dospělí a především děti přijít do kontaktu. Tím se zamezí možnému úrazu elektrickým proudem. Se systémem Eubiq vyřešíte nejen problém stále většího množství elektronických přístrojů v bytě vzhledem k malému počtu zásuvek, ale zároveň zajistíte bezpečnost vlastního domova. Lišty a zásuvkové adaptéry lze v současné době zakoupit prostřednictvím internetu. Za 60 cm lištu zaplatíte cca 1 600 Kč a ceny adaptérů se pohybují od 550 Kč. Více informací o produktech i jejich doporučených cenách naleznete na internetových stránkách www.eubiq.cz.

Zdroj: www.trendybydleni.cz