ČSOB Pojišťovna - partner projektu

ČSOB Pojišťovna

Telefon: +420 800 100 777
WWW stránky: http://www.csobpoj.cz/
E-Mail: info@csobpoj.cz

Univerzální pojišťovna nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovnami českého trhu. Její členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou s ostatními zeměmi EU

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, vstoupila do roku 2006 jako čtvrtá největší pojišťovací společnost v České republice (4. v životním a 6. v neživotním pojištění). Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC nám umožňuje poskytovat nejen kompletní nabídku pojištění, ale současně i ucelenou nabídku cenově příznivých finančních služeb pokrývajících všechny potřeby našich klientů.

Naše služby jsou dostupné prostřednictvím nejširší obchodní sítě po celé České republice. Víme, že pojištění je vždy založeno především na důvěře, a naším cílem je proto nabízet bezpečí a osobní přístup – bezpečí silné pojišťovny, která se o své klienty dokáže postarat v jakékoli životní situaci, která dokáže spolehlivě zhodnotit jejich investice, která jim bude vždy dobrým rádcem.

ČSOB Pojišťovna je připravena poskytnout své služby velkým korporacím, malým a středním firmám a podnikatelům i nejširší občanské veřejnosti a nabídnout jim řadu řešení v oblasti neživotního a životního pojištění i dalších finančních služeb. Široký výběr pojistných produktů ČSOB Pojišťovny a možnost jejich kombinace s dalšími finančními službami Skupiny ČSOB umožňuje klientům získat za výhodných podmínek komplexní ošetření jejich finančních potřeb.