PRAMOS, a. s. - partner projektu

PRAMOS, a. s.

Telefon: +420 519 407 580
WWW stránky: http://www.pramos.cz
E-Mail: pramos@pramos.cz

Český výrobce plastových oken a dveří

Společnost PRAMOS, a. s. Působí na českém trhu již od roku 1995, coby výrobce plastových oken, dveří, profilů a PVC trubek.
V roce 2006 došlo k výraznému rozšíření kapacity výrobní linky a jejímu přestěhování do nové výrobní haly; v současnosti ve dvousměnném provozu vyrábí denně více než 250 okenních jednotek. Výroba probíhá na moderním strojním vybavení na dvou samostatných linkách pro rámy oken a křídla oken. Plastová okna jsou co do objemu tržeb hlavní a dynamicky se rozvíjející oblastí firmy.
V roce 2008 firma PRAMOS a.s. vyrobila 57 000 m2 otvorových výplní, tj. oken a dveří. Nově je od března roku 2009 doplněna výroba atypů o hliníkové dveře. Tyto typy otvorových výplní jsou vhodné zejména do míst, kde je vysoká průchodnost lidí, které klade vysoké nároky na pevnost finálního výrobku.
Montáže jsou zajišťovány buď vlastními a nebo externími proškolenými montážními skupinami. Firma prodává své výrobky konečným spotřebitelům i stavebním firmám. V současnosti má firma PRAMOS, a.s. 15 poboček a neustále doplňuje síť obchodních zástupců v celé České republice. Jako jeden z předních výrobců plastových oken v České republice je zapojena do programu Zelená úsporám, kde ji můžete najít v seznamu odborných dodavatelů (SOD). Výrobky firmy PRAMOS, a.s. splňující nejnáročnější požadavky současných norem jsou také zapsány v seznamu výrobků a technologií (SVT).