Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. - partner projektu

Saint-Gobain Isover CZ s.r.o.

Telefon: 800 167 745
WWW stránky: www.isover.cz
E-Mail: info@isover.cz

Výrobce a dodavatel tepelné, zvukové a protipožární izolace.

Společnost Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály z minerálních vláken, čedičových i skleněných, již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály Isover, v USA každý pátý dům. Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.

Dovolujeme si Vám představit společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (dříve Saint-Gobain Orsil), výrobce tepelných, akustických a protipožárních izolací, která sídlí v Častolovicích, ve východních Čechách. Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem izolačních materiálů, jednička na českém trhu. Od 1. ledna 1996 je naše společnost součástí francouzského koncernu SAINT-GOBAIN, divize ISOVER s vynikající vývojovou základnou. Těší nás, že jsme schopni produkovat materiály prvotřídní kvality, které jsou navíc vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin.

Izolační materiály z minerálních vláken se v Častolovicích vyrábějí více než 40 let. Společnost Saint-Gobain Isover nabízí nyní kompletní sortiment materiálů z čedičových i skleněných vláken. Vedle tradičních výrobků, umožňujících provádění izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých a šikmých střech a potrubních rozvodů, je sortiment rozšířen o další materiály - extrudovaný polystyren a minerální stropní podhledy.

Prodej výrobků pod ochrannou známkou ISOVER je v České republice zajištěn prostřednictvím sítě smluvních prodejců. Kromě toho má společnost v každém z regionů Čech a Moravy své obchodní zástupce.

Stojíte-li před rozhodnutím, jaký izolační materiál je nejvhodnější pro reprezentativní či obytnou budovu nebo průmyslovou aplikaci, jste na těch správných stránkách. Můžete si být jistí, že u nás naleznete nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou, nejlepší služby a nejmodernější výrobky. Vzhledem k tomu, že naše společnost nabízí materiály nejen ze skleněných a čedičových vláken, ale i z polystyrenu, dokážeme Vám nabídnout optimální materiál pro konkrétní situaci.